Kandidátský medailonek Bc. Daniela Karáska – proč kandiduji do Akademického senátu?

Jelikož se volby do Akademického senátu blíží, dostal každý z kandidátů možnost zaslat o sobě krátký medailonek. Jako první a zatím jediný této příležitosti využil Bc. Daniel Karásek, který se v tom svém pokusil stručně shrnout, proč zrovna on by měl být vaše volba.

Na NF VŠE studuji již pátým rokem a troufnu si říct, že ze studentů zná málokdo akademické prostředí tak, jako já. Prakticky každý den se na mě obrací studenti s dotazy, které aktivně řeším. Zároveň se také snažím rozvíjet komunitu na fakultě, ať už tvorbou Křižovatky Národa, Dicordu NF, Kariho Free Matroše, činností v kolejní radě či pořádáním seminářů k psaní bakalářky.

Pokud budu zvolen, tak si můžete být jistí, že energie, kterou jsem dosud vkládal do fakulty, neochabne, a že se studentům budu aktivně věnovat i nadále. Není mi dění na fakultě jedno a bude mi ctí, pokud budu vás budu moci zastupovat v Akademickém senátu.